Як писати есе на семінарах онлайн-курсів? Універсальна інструкція

Технічні вимоги до написання есе:

 • Есе можуть бути написані українською, російською або англійською мовами.
 • Технічні вимоги до есе: вирівнювання – по ширині; інтервал – 1,5; шрифт – Times New Roman; розмір – 14.
 • Примітки та посилання на використану літературу виключно в квадратних дужках (дивіться нижче зразок)!
 • Розмір шрифту приміток і посилань – 12, інтервал – 1,5.
 • Примітки та посилання в тексті мають обов’язково відображати дані з авторських відео-лекцій!
 • Всі сторінки есе мають бути пронумеровані суцільною нумерацією – в нижньому правому куточку сторінки.
 • Всі есе надсилати виключно на електронну адресу – annali.yur.istorii@gmail.com.

Зразок оформлення есе:

ЕСЕ СТУДЕНТА 1-го курсу, 4-ї групи «політології»

Іванова Івана Івановича

на тему: «Марксистська теорія соціально-економічних формацій»

      У своїй лекції «Епоха бізнесу за Марксом» від 19.03.2020 р. В. М. Мельник стверджує, що в результаті еволюції соціально-економічних формацій суспільство має прийти до «світлого комуністичного майбутнього» [«Епоха бізнесу за Марксом», 0.57].

При цьому, сам К. Маркс поділяв комунізм на три фази [2, c. 2]………………………………………………………………………………………..

Список використаних джерел:

 1. Відео-лекція Віктора Мельника «Епоха бізнесу за Марксом».
 2. Маркс К. Капітал. Том 1. Київ: Видавництво, 400 с.

За матеріалами всіх опублікованих відео-лекцій слухачам онлайн-курсів журналу “Аннали юридичної історії” індивідуально пропонуються теми для написання есе.
Просимо звернути увагу! Ось яка в нас система оцінювання виконання одного есе:

 • 10 балів до семестрового набору балів студента надається за умови виконання наступних критеріїв. Обсяг есе перевищує 7 сторінок. Текст есе є оригінальним та авторським, не містить жодної «копіпасти». Всі тексти есе будуть перевірятись програмою «Антиплагіат». Протягом тексту есе використовуються цитування (з вказівкою на хвилину та секунду сказаного) щонайменше з чотирьох опублікованих відео-лекцій по темі есе. Кількість цитувань відео-лекції не менше десяти. Автором дотримані всі технічні вимоги. Автор висловлює власні оціночні судження та особисту думку з приводу політичної філософії не менше семи разів. Автор закінчує есе висновком.
 • 7 балів до семестрового набору балів студента надається за умови виконання наступних критеріїв. Обсяг есе – 5-7 сторінок.
  Текст есе є оригінальним та авторським, не містить жодної «копіпасти». Всі тексти есе будуть перевірятись програмою «Антиплагіат». Протягом тексту есе використовуються цитування (з вказівкою на хвилину та секунду сказаного) щонайменше з чотирьох опублікованих відео-лекцій. Кількість цитувань відео-лекції не менше десяти. Автором дотримані всі технічні вимоги. Автор висловлює власні оціночні судження та особисту думку з приводу політичної філософії не менше чотирьох разів. Автор закінчує есе висновком.
 • 5 балів до семестрового набору балів студента надається за умови виконання наступних критеріїв. Обсяг есе – 5-6 сторінок. Текст есе є оригінальним та авторським, не містить жодної «копіпасти». Всі тексти есе будуть перевірятись програмою «Антиплагіат». Протягом тексту есе використовуються цитування (з вказівкою на хвилину та секунду сказаного) щонайменше з двох опублікованих відео-лекцій. Кількість цитувань відео-лекції не менше семи. Автором дотримані всі технічні вимоги. Автор висловлює власні оціночні судження та особисту думку з приводу політичної філософії Маркса не менше трьох разів. Автор закінчує есе висновком.
 • 2 бали до семестрового набору балів студента надається за умови виконання наступних критеріїв. Обсяг есе – 3 повні сторінки. Текст есе є оригінальним та авторським, не містить жодної «копіпасти». Всі тексти есе будуть перевірятись програмою «Антиплагіат». Протягом тексту есе використовуються цитування (з вказівкою на хвилину та секунду сказаного) щонайменше з двох опублікованих відео-лекцій. Кількість цитувань відео-лекції не менше трьох разів. Автором дотримані всі технічні вимоги. Автор висловлює власні оціночні судження та особисту думку з приводу політичної філософії Маркса не менше одного разу. Автор закінчує есе висновком.
 • 0 балів до семестрового набору балів студента надається за умови невиконання вищенаведених критеріїв.

УСПІХІВ У ЗАСВОЄННІ МАТЕРІАЛУ ОНЛАЙН-КУРСІВ НАШОГО ЖУРНАЛУ!